Lipofilling biustu jest to procedura chirurgiczna, jaka polega na powiększeniu biustu poprzez uzupełnienie ich własną tłuszczową tkanką.
Tym sposobem możemy stracić kilka centymetrów w miejscach, gdzie jest ich za wiele jak też zyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy.

powiększanie biustu tłuszczem wrocław

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jak przebiega zabieg i jakich efektów możesz się po nim spodziewać?
Lipofilling to opcja dla w wyższym stopniu inwazyjnego sposobu powiększania piersi przez wszczepienie implantów. Zaletą metody jest fakt, iż do zabiegu wykorzystuje się materiał w pełni naturalny, zatem ryzyko reakcji uczuleniowych zostaje zminimalizowane. Dodatkowo lipofillling oznacza też odessanie tkanki tłuszczowej z miejsc, jakie często bywają kłopotliwe, jak np. biodra.

Jak przebiega powiększanie biustu tłuszczem Wrocław? Pierwszym etapem zabiegu lipofillingu piersi jest liposukcja, a więc odessanie tłuszczu. Przy znieczuleniu ogólnym w tłuszczową tkankę wstrzykiwany zostaje roztwór soli fizjologicznej, jaki zmiękcza tłuszcz oraz powoduje obkurczenie się naczynek krwionośnych. Następnie na skórze robione są nacięcia, poprzez jakie odsysany zostaje tłuszcz.

Inne tego typu publikacje odnoszące się do niniejszego tematu również są emocjonujące – więcej pod tym linkiem. Kliknij zatem tutaj i przekonaj się, że to prawda.

Kolejny etap to przygotowanie pobranej tkanki tłuszczowej. Tkanka jest odwirowywana – tym sposobem woda jak też obumarłe komórki są oddzielone od komórek macierzystych. Ostatni etap zabiegu jest to przeszczep przygotowanego tłuszczu. Tłuszcz wprowadzony zostaje pod skórę z pomocą nadzwyczaj cienkich wenflonów – cienkie pasma wstrzykiwane są między skórę a gruczoł piersiowy.

Cały zabieg odbywa się w ciągu jednego dnia. Lipofilling biustu powoduje nie tylko ich powiększenie, lecz też ich ujędrnienie. Piersi po zabiegu wyglądają niesłychanie naturalnie.