My mimo skarżenia się na ciągły brak czasu, bezustanny bałagan i marudzenie kochamy je bezgranicznie. Tak naprawdę, gdyby naraz tego miałoby zabraknąć, to wielu oddałby majątek za przywrócenie tego stanu, kiedy nie ma się czasu w zasadzie na nic.
To przykre, ale, nie każdy ma to szczęście, by być rodzicem.

niepłodność

Autor: Alan Light
Źródło: http://www.flickr.com
Szklanka wody

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
W sytuacji gdy dotyka niepłodność – wielu świat się zawala. Setki pytań ciągle zaprzątają głowę, obraz spacerujących z maluchami rodziców budzi nie tylko zazdrość, lecz również i złość, że to, co powinno wypełniać się zwyczajnym trybem, u nas normalnie nawala.Taką gorycz bardzo ciężko okazuje się udźwignąć w momencie, kiedy wszyscy wokół dostają taką możliwość, a nasza niepłodność ostatecznie wykluczyła nas z grona szczęśliwych rodziców.

Czy chcesz poznać analogiczne porady? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://www.polmedico.pl/) podobne informacje dotyczące tej kwestii – link jest tu.

Czy jest możliwe w takiej sytuacji coś sensownego poradzić ? Słów z pewnością brak, bo nie można znaleźć argumentów na to, iż to nie tragedia nie mieć możliwości nigdy zostać rodzicem. Najlepiej przypomnieć innej kwestii. To fakt, niepłodność to jak wyrok, ale czy maluch musi być z naszej krwi i kości, by je pokochać? Bardzo duża liczba maluszków nie otrzymało szczęścia być wyczekiwanym dzieckiem – czy nie należy więc dać szansy tym, których świat powitał w samotności. Zamiast więc mnożyć pytania w stylu – dlaczego ja? – być może powinno się zalać miłością chociaż jedno, niekochane dziecko?

Nie ten jest rodzicem, który to życie zapoczątkował.

Rodzic przecież nie tylko daje życie, ale jest w nim cały czas. W zupełnie niedużych radościach, ogromnych smutkach, porażkach czy zwycięstwach.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej danych na prezentowany temat – dobrze się składa, gdyż istnieje już pełna informacja, którą można zobaczyć tu.

Rodzic trwa przy dziecku cały czas. Bycie rodzicem to szczególnie budowanie nierozerwalnych więzi.