A gdyby tak narty zastąpić deską snowboardową?

Polacy pokochali snowboard! Jeszcze niedawno, sporo z nas było zdania, że jazda i ewolucje na desce snowboardowej to jedynie popisowe tricki małolatów. Dziś to dyscyplina sportowa i ogromna gałąź przemysłu sportowego.

Gdy pierwszy śnieg pojawi się na stokach, miliony ludzi chwyta za deski. W tej dziedzinie sportu, każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko zdecydować się na odpowiedni styl, aby zafundować sobie wielką frajdę. Od najbardziej klasycznego stylu jazdy, który polega na ślizgu po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po najbardziej efektowny styl jazdy . Zależnie od tego, jaki styl jazdy preferujemy, taki rodzaj powinniśmy zakupić. Istnieją deski tzw all mountain, z przeznaczeniem dla początkujących i średnio zaawansowanych amatorów sportów zimowych, jak i tych zaawansowanych. Jednymi z najbardziej cenionych marek na świecie są deski snowboard Gnu oraz Lib Technologies Attack Banana. Gnu, to deski które będą nam towarzyszyć wiele sezonów, charakteryzujące się najlepszą jakością oraz oryginalnymi grafikami – często kontrowersyjnymi i hardcorowymi! Lib Technologies Attack Banana EC2-BTX Snowboard idealnie nadaje się do zabawy, jak i poważnego freestylu.

snowboard

Autor: Eyes Up
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierając się na stok, zwróćmy uwagę na właściwe ubranie. Jest to istotna kwestia, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz przygodę z deską. Częste wywrotki są nieodłącznym punktem każdych lekcji początkowych. Snowboard odzież (zobacz odzież turystyczna) ma za zadanie chronić przed przenikaniem wody i wiatrem, pozwalając na swobodne odparowanie potu.

Bez względu na to, jak chcemy jeździć na desce, musimy na początku, nauczyć się ślizgu i podstawowych technik. W związku z tym najbezpieczniej szkolić się pod okiem instruktora, który przekaże nam wiedzę i technikę. Dowiemy się co robić, aby jazda na snowboardzie dostarczała prawdziwej przyjemności i przy tym była całkowicie bezpieczna. Snowboard to wspaniały sposób na aktywne spędzanie czasu zimą, tak więc nie zastanawiajmy się dłużej i gdy tylko warunki narciarskie na to pozwolą, wskakujmy na deskę!

Related posts

Chciałbyś osiągnąć beztłuszczową muskulaturę? Można stosować specjalne środki na masę

W ostatnich latach zapanował trend na ćwiczenia w siłowniach bądź salach ćwiczeń i kształtowanie sylwetki. Przodują w tym przede wszystkim panowie, aczkolwiek coraz częściej zdarza się, że też kobiety pragną modelować ciało z wykorzystaniem dokładnie zaplanowanych systemów ćwiczeń. O ile kobiety na siłowni pragną się przede wszystkim odchudzić i uzyskać ładna figurę, mężczyznom zależy przede wszystkim na budowaniu masy. Szczególny nacisk kładzie się na wypracowanie beztłuszczowej muskulatury.

Stylowe rowerki miejskie – a więc, jazda po mieście w ogromnym stylu

Każdziutki spośród nas ma pojęcie, co to bywa rower, a przynajmniej kojarzy, jak mniej więcej go opisać - "rowerek jest to dwukołowiec, wraz z siodełkiem, kierownicą, napędzany naszą własną siłą mięśni wraz z pomocą pedałów" - zwykle tyle wiemy na ich temat oraz tak prawdę mówiąc, nie musimy wiedzieć więcej o ich specyfikacji, chyba iż naprawdę nas to interesuje, oraz chcemy zerknąć "głębiej".

Polary mają szansę posiadać różnoraką grubość

Śpiwory są w różnej grubości

Jeżeli udajemy się na biwak, powinniśmy okazać się przygotowani na to, że będziemy potrzebowali kilku odpowiednich rzeczy, bez których taki wyjazd nie ma szansy się udać. Z tego powodu w pierwszej kolejności powinniśmy spojrzeć na śpiwory i zadecydować, które z nich będą dla nas dobre. Mamy szansę kupić takie, które będą rozpinane na całej długości, więc prościej będzie się w nie wchodziło, a w razie potrzeby, będziemy mogli z nich zrobić pojedyncze, duże przykrycie, ale mamy szansę kupić też takie, które w ogóle nie będą rozpinane oraz wtedy przypominają swoim wyglądem taką mumię. Poza tym różnią się one pomiędzy sobą grubością, więc musimy się zastanowić, czy będziemy potrzebować taki, który będzie nas grzał, czy starczy cienki, bo noce powinny być gorące.

Jak ćwiczyć, aby zyskać zamierzone rezultaty

Ćwiczenia na siłowni są w obecnych czasach bardzo najróżniejsze jak również mogą mieć rozmaite cele. Między innymi treningi na rzeźbę mogą dosyć się różnić od typowych ćwiczeń na siłę. W chwili wystąpienia rozmaitych pokus w postaci smacznych, ale tuczących ciastek, tłustych czipsów czy spędzenia połowy dnia w łóżku dobrze zatroszczyć o swoją kondycję jak również sylwetkę.

Cała prawda o odżywkach dla sportsmenów – Czytaj nasz artykuł i dowiedz się jaka jest najlepsza suplementacja!

Odżywki dla sportsmenów budzą mieszane uczucia. Dla poniektórych to syntetyczna substancja, którą trzeba mijać dużym łukiem, dla pozostałych - codzienne uzupełnienie diety. Czym są i jakich rezultatów możemy oczekiwać w trakcie ich przyjmowania? Suplementy diety dla sportowców, jak nazwa wskazuje, to preparaty mające uzupełniać dietę, najczęściej (chociaż nie za każdym razem) w ich składzie znajdziemy substancje, które występują naturalnie w ludzkim ciele albo dostarczane są wespół z pokarmem.

Latest posts

Okulary przeciwsłoneczne w dobrej cenie

Kiedy nadchodzi wiosna, mnóstwo ludzi robi porządki we własnej garderobie. Grube, zimowe okrycia oraz swetry chowamy w głąb szafy, robiąc miejsce lżejszym ciuchom. Organizujemy inwentaryzacje letniego obuwia, niekiedy okazuje się, że musimy kupić dodatkową parę.

Pomyślmy w jaki sposób poprawić własne zdrowie

Corporate wellness jest znacznie częściej stosowane

Można stwierdzić, że im więcej pracujemy zawodowo, tym ciężej jest nam znaleźć czas na odpowiednie zadbanie o własne zdrowie. Przez to właśnie coraz częściej obywatele decydują się na używanie z usługi corporate wellness, gdzie odnajdą wiele ważnych rad odnośnie tego, co zrobić żeby ulepszyć swoją kondycję oraz radować się wspaniałym zdrowiem. Niesamowite w tym wszystkim jest to, że znajdziemy tutaj nie tylko właściwe ćwiczenia fizyczne, które nie zajmują wiele czasu, a równocześnie przynoszą wspaniałe efekty, ale także mamy szansę się zetknąć z treningiem umysłu, gdyż wiemy, że na dobre zdrowie wpływ posiada także nasza psychika, a zmęczony umysł nie będzie służył niczemu właściwemu.

Świeży look na wiosenne dni z soczewkami kontaktowymi

Jeżeli cierpimy na problemy z oczami, bądź też są dni, kiedy po prostu nie pasują nam okulary korekcyjne, warto przemyśleć sprawę soczewek. Walory płynące z takiego rozwiązania bywają ogromne, ale również bardzo prozaiczne. Weźmy pod uwagę, że szkła kontaktowe to wyjątkowa szansa na kontrolowaną zmianę image'u.