Skuteczny sposób na wyeliminowanie jednego z największych zagrożeń

Większą część czasu przebywamy w zamkniętych biurach, często też przy komputerze. Nawet po wyjściu z pracy wciąż przebywamy w zatłoczonym oraz pełnym zanieczyszczeń mieście, więc jesteśmy niejako skazani na jego klimat.

Zdjęcie tatr

Źródło: astrojawil.pl
A jak ogólnie wiadomo, liczba jonów dodatnich posiada bardzo zły wpływ na nasze zdrowie. Na szczęście istnieje jednak pewien niezawodny sposób, w który moglibyśmy na własną rękę chociaż nieco polepszyć sytuację.
kieliszek

Autor: Anka Albrecht
Źródło: http://www.flickr.com

Jest nim zakup przyrządu pod nazwą jonizator otoczenia. Dzięki jego pracy możemy się czuć tak, jakbyśmy stali w środku lasu lub nad wodospadem. W takich lokacjach powietrze jest bardzo korzystne dla dróg oddechowych. Na większe oddziaływanie wspomnianych wcześniej jonów dodatnich, narażone są zwłaszcza osoby, które pracują przy komputerze albo bardzo lubią oglądać telewizję. W korzystny sposób na sumę ładunków elektrycznych w otoczeniu wpływa także to, że miejsce, w którym mieszamy to nierzadko starodawne wysuszone bagna lub wysypiska śmieci. Mówiąc zwięźle, zawarte w otoczeniu jony dodatnie sprawiają, że powietrze, które wdychamy nie jest takie, jak jakie być powinno. Efektem oddziaływania jonów dodatnich są różnorodnego rodzaju kłopoty zdrowotne m.in. alergia, infekcje dróg oddechowych czy też nadciśnienie.
jonizator

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Odwrotnością tych jonów są naturalnie jony ujemne, nazywane też jako „życiodajne”. Posiadają one niezwykle korzystny wpływ na rozwój wszystkich żywych organizmów: ludzi, zwierzaków czy też roślin.

Mogą sprawić, że przechowywana w domu żywność (sushi produkty) będzie się znacznie wolniej psuła, a różnego rodzaju bakterie będą się wolniej rozwijać. Tego rodzaju jonizator mógłby mieć opcję czyszczenia powietrza, higrostat czy też wkład filtrujący wodę. Jest to idealne narzędzie nie tylko dla alergików.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Fachowe metody kuracji nietrzymania moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu spowodowane jest nadwątleniem mięśni Kegla, jakie nie kurczą się poprawnie i nie zwierają cewki moczowej. Podyktowane może być również rozciągnięciem pochwy, czego rezultatem jest zmiana kąta nachylenia cewki . W efekcie dochodzi do bezwiednego wyciekania moczu. Do mimowolnego wyciekania moczu dochodzi jedynie w sytuacjach podniesionego ciśnienia w środku jamy brzusznej, a więc w trakcie kaszlu, śmiechu, kichania, a również w trakcie zwiększonego wysiłku cielesnego. W spoczynku nie obserwuje się nieprzyjemnych dolegliwości.

Innowacyjne sposoby leczenia wad twojego wzroku

Niektórzy ludzie są zdania, że wady wzroku stanowią typ schorzeń w szczególności powszechny obecnie. O powiększanie tych wad szczególnie obwinia się urządzenia, takie jak komputer. Rzeczywiście zbyt długotrwałe korzystanie z komputera jest w stanie doprowadzić do pogorszenia widzenia. Na dzień dzisiejszy coraz powszechniejsze są również wady wzroku u najmłodszych, co dość często bierze się z czynników związanych z genetyką.

Apteka – a więc, miejscówka, gdzie bez problemu nie jedynie zakupimy leki, ale i uzyskamy ratunek

Zazwyczaj, kiedy posiadamy problemy wraz ze zdrówkiem, pierwsza rzecz jaka naszym osobom przyłazi do główki, to pójście do lekarza. Jednakże wielu spośród nas ma wraz z tą rzeczą problemik, ponieważ albo nie posiada zbyt dużo czasu, by się tam udać, albo po prostu nie znosi w to miejsca chodzić - niezależnie od problemu jaki mamy, problemik pozostaje jednakże ten sam - łapie nasze osoby choróbsko, albo mamy jakiegoś typu infekcję.

Stylowe rowerki miejskie – a więc, jazda po mieście w ogromnym stylu

Każdziutki spośród nas ma pojęcie, co to bywa rower, a przynajmniej kojarzy, jak mniej więcej go opisać - "rowerek jest to dwukołowiec, wraz z siodełkiem, kierownicą, napędzany naszą własną siłą mięśni wraz z pomocą pedałów" - zwykle tyle wiemy na ich temat oraz tak prawdę mówiąc, nie musimy wiedzieć więcej o ich specyfikacji, chyba iż naprawdę nas to interesuje, oraz chcemy zerknąć "głębiej".