Jeśli w naszym małżeństwie nie najlepiej się dzieje, to powinniśmy iść na terapię dla par

Obecnie ludzie żyją szybko i w sposób dość egoistyczny, przez to też nie mają chęci do naprawiania związków.
Nastały takie czasy, że łatwiej bywa zakończyć związek i poszukiwać czegoś innego, niż chcieć rozwiązywać problemy.

Chłopak przy komputerze

Autor: LibreCon Bilbao
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie są po prostu egoistami, którzy stawiają swoje potrzeby nad potrzeby innych. Stąd bierze się ogólna niechęć do kompromisów. Do tego dochodzi szybkie życie, które sprawia, że małżonkowie nieczęsto się widują. I tak zazwyczaj zaczyna się każdy kryzys. Od nas zależy, jak to się wszystko zakończy. Można odpuścić i każdy pójdzie w inną stronę albo możemy walczyć o starą miłość. Musimy podjąć trud i iść na terapię. Tam pod obiektywnym okiem psychologa będziemy mogli powiedzieć, co nam ciąży. Jednak będzie trzeba wysłuchać też racji drugiej strony. Psycholog zatroszczy się o to, by w czasie spotkania nie było krzyków i przekleństw. Jako osoba z zewnątrz będzie miał świeże spojrzenie na sprawę i jego komentarze zwykle będą trafiać w same sedno. Terapia może trwać długie miesiące i powinniśmy być tego świadomym. Musimy dać sobie czas. Porozumienie może tworzyć się w bólach, ale powinniśmy podjąć tę próbę, w szczególności jeżeli mamy potomstwo i nie mamy ochoty niszczyć rodziny. Pamiętajmy, aby na sesjach być szczerym, ale wypowiadać się z szacunkiem.

Trzeba dać również możliwość drugiej osobie, by odpowiedziała na nasze zarzuty. Tak rodzi się dialog, który jest podstawą każdego trwałego związku.

Jeżeli interesują Cię materiały przedstawione na tej stronie, to z pewnością świetna witryna także okaże się dla Ciebie warta zainteresowania.

Może nauczymy się kłócić konstruktywnie.

, ,

Related posts

Latest posts

Porady na niezawodne podwyższenie erekcji

Ilość lekarstw oraz substancji wspomagających oferowanych w aptekach i specjalnych sklepach może przyprawiać o spory ból głowy. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie odpowiednich medykamentów czy suplementów diety nie bywa zazwyczaj kwestią banalną. Suplement diety czy też męczące ćwiczenia? Sporo zależy tutaj od indywidualnych wymogów,a także od przyzwyczajeń klienta. Aby jednak jak najlepiej wybrać najbezpieczniej zawsze zapoznać się bliżej z konkretnymi markami robiącymi wyłącznie dobre oraz sprawdzone preparaty, takie jak dla przykładu suplementy diety.

Czy powiemy którą propozycję posiada dla nas dietetyk Szczecin?

Czasem może być tak, że będziemy tracić morze potów podczas ćwiczeń, a i tak nie będzie widocznych zmian w wyglądzie figury. Przez to będzie wtedy potrzebna pomoc osoby, która powie nam, w jaki sposób musimy się żywić, tak aby wspierać w ten sposób nasze trudy na siłowni.
Czy wiemy które opinie ma dietetyk Nowogard?
Trzeba wiedzieć, że porady odnośnie właściwego żywienia mogą nam bardzo pomóc jeśli idzie o otrzymanie wymarzonej sylwetki.

Kompleksowe świadczenia medyczne w krajowych sanatoriach.

Krajowe sanatoria to obiekty unowocześnione, w pełni przystosowane do norm międzynarodowych. Są to lecznice, w jakich można oczekiwać na spory zakres zabiegów. Takie kompleksowe świadczenia medyczne w krajowych ośrodkach rehabilitacyjnych powodują, że pojawia się w nich coraz więcej pacjentów.

Szukasz prezentu dla swojego faceta? W chwili obecnej innowacyjne gadżety są na topie!

W chwili obecnej zdecydowanie więcej ludzi decyduje się na kupno użytecznych i rzeczowych niespodzianek. Wiadomo, że coś takiego jest dużo droższe, jednakże może przynieść prawdziwą przyjemność obdarowywanej osobie. Dlatego też, jeżeli wyszukujesz wymarzonego upominku dla swojego współmałżonka to winnaś zdecydować się na zakup jakiegoś innowacyjnego gadżetu.