Pierwszy zabieg dermatologii estetycznej

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to darmowa konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać dokładną analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko w ten sposób można dobrać właściwy zabieg i zapewnić kurację, która będzie trwała w efektach. Czytaj więcej: link

Krok drugiDrugi krok to przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. W tym celu lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy wiotczenia skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, mezoterapia, regenerująca skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną skuteczność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowicjuszek zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

medycyna estetyczna

Krok trzeciGdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem, poznamy lekarzy i nabraniu zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na krok trzeci – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego.

Zaciekawił Cię przeczytany tekst? Jeżeli tak, to z pewnością usatysfakcjonuje Cię też bieżący wpis (http://www.apteczka-madrali.pl/106-probiotyki), który opracowaliśmy w linku pod spodem.

Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w centrum

, , ,

Related posts

Profesjonalny logopeda wspomoże wyleczyć nawet najtrudniejsze wady mowy

Jak znakomicie wiadomo teraz ludzie muszą być coraz lepsi, żeby móc prawidłowo funkcjonować w życiu. Na nieszczęście w wielu przypadkach zdarzają się przeróżnego rodzaju uszkodzenia, które mogą spowodować, iż będzie się dużo gorzej działało w tego typu rzeczach, jak choćby w kontaktach międzyosobowych oraz pozyskiwaniu roboty.

Czym dokładnie może zajmować się logopeda oraz jakiej osobie może on dopomóc?

Osoba, która niezrozumiale mówi, często trudno nawiązuje związki z innymi. Na szczęście dziś mamy fachowców, którzy mogliby zająć się takimi wadami zarówno u osób dorosłych po przebytych udarach, jak i dzieci, które mają problem z połykaniem i z opóźnionym rozwojem wymowy.
Jeżeli ktokolwiek z Twoich najbliższych ma pewien kłopot z mówieniem po odbytej chorobie to znak, że musi zaczerpnąć porady specjalisty.

Latest posts

Zdrowe odżywianie jest modne i korzystne

Dużo więcej wspomina się o tym, że człowiek musi się odżywiać zdrowo, jeść o stałych godzinach oraz konsumować około pięciu dań codziennie, ale jednocześnie w małych ilościach. Takie właśnie odżywianie powinno nam zagwarantować nie tylko niesamowitą figurę, ale również oraz ogromną siłę, jak i zdrowie, którym będziemy mogli radować się do później starości. Mimo wszystko co w takim razie należy spożywać, by naprawdę dobrze się żywić?

Co zrobić aby posiadać estetyczne i śnieżnobiałe uzębienie

Każdy człowiek pragnie posiadać piękne i białe uzębienie. Stan uzębienia jest jednym z kluczowych elementów rozsądzających o wyglądzie, także o zdrowiu całego ustroju. By uśmiech był piękny, oprócz typowego dbania o higienę zębów i jamy ustnej, przynajmniej dwa razy w roku należałoby odwiedzić stomatologa.

Powszechna dostępność medykamentów na najczęstsze przypadłości sprawia, że do lekarza nie chodzimy zbyt często

Spis dolegliwości, które staramy leczyć samodzielnie jest dość długi i bez przerwy się wydłuża. Miesiące, a nawet lata trwa oczekiwanie na wizytę u lekarza. Jeszcze jednym powodem do unikania gabinetów w ośrodkach zdrowia jest niechęć, by tak rzec, ogólnoludzka, do miejsc, które w jakikolwiek sposób łączą się z zastrzykami i innymi bolesnymi zabiegami. A niekiedy dolegliwości możemy wyleczyć samodzielnie, gdyż wcale nie są zagrożeniem dla życia.