Ubezpieczenia sportowe w niebywale małych cenach

Administrowanie działalności sportowo- rekreacyjnej ; relacja z młodymi sportowcami i samodzielna aktywność fizyczna to wielka radość, ale i zobowiązanie. Trener jest odpowiedzialny za zdrowie i życie swoich podopiecznych oraz innych osób, które mogłyby doznać szkody za przyczyną takiej działalności lub aktywności sportowej.

tenis

Autor: Christopher Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkie nieprzyjemne incydenty, następują w najmniej oczekiwanym okresie. Dla osób specjalistycznie uprawiających sporty, urazy mogą na długi okres pozbawić ich możliwości treningu, a nawet być kresem świetlanej kariery. Sportowcy mają jednak sposobność ochrony przed pejoratywnymi skutkami takich sytuacji. Sprawdzonym sposobem na zmniejszenie ryzyka jest ubezpieczenie.

Zainteresował Cię ten artykuł? Będzie nam przyjemnie, jeżeli postawisz na przeczytanie kolejnych. Po prostu kliknij link (https://btune.pl/hamownia-wroclaw-4×4/) i przeloguj się do nowej witryny.

Pewni Sportu to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w ubezpieczeniach dla sportowców – porównaj .

Dysponujemy całym wachlarzem profesjonalnych programów ubezpieczeniowych pasujących do potrzeb sportu:

– dla zaawansowanych;
– amatorskiego;
– profesjonalnego.

Plan ubezpieczenia został przygotowany dla trzech grup osób aktywnych sportowo:

– profesjonalistów; czyli osób mających profesjonalną umowę sportową;
– amatorów; czyli osób trenujących samodzielnie, niezrzeszonych do żadnego klubu sportowego;
– wyczynowców; czyli osób mających uprawnienia do partycypacji w współzawodnictwie sportowym, ( zawodnik musi być zarejestrowany w związku sportowym ) .

Składka ubezpieczeniowa będzie ściśle wyrażona po indywidualnej ocenie ryzyka na podstawie informacji źródłowych zawartych we wniosku ubezpieczeniowym oraz oczekiwanym zakresem oraz stopniem ochrony ubezpieczeniowej.

Sprawdź też:

Sumy polisy oraz świadczeń dopasowujemy do wymagań i stopnia rozwoju sportowego, oraz możliwości pieniężnych sportowców. Wspieramy poszkodowanych na każdym etapie usuwania szkody i pilotujemy proces egzekwowania odszkodowań.

siatkówka

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ubezpieczenie sportowe:

– obejmuje odpowiedzialność cywilną, za szkody, które są związane z prowadzeniem działalności sportowo- rekreacyjnej;
– potęguje Twoją wiarygodność (jeśli jesteś trenerem );
– zapewnia odszkodowanie osobom trzecim, które odniosły kontuzję;
– jest dostosowane do Twoich potrzeb ; za sprawą dodatkowych komentarzy;

Na dodatek:

– składkę możesz zapłacić jednorazowo lub w uzgodnionych ratach;
– dla osób, które podpiszą polisę zbiorową, przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki.

, , , , ,

Related posts

Szukasz prezentu dla swojego faceta? W chwili obecnej innowacyjne gadżety są na topie!

W tej chwili coraz więcej osób stawia na zakup użytecznych i rzeczowych niespodzianek. Wiadomo, że coś tego typu jest dużo droższe, jednakże może przynieść prawdziwą radość obdarowywanej osobie. Dlatego też, jeżeli poszukujesz wymarzonego prezentu dla swojego małżonka to powinnaś zdecydować się na kupno jakiegoś współczesnego gadżetu.

okulary pływackie / Dlaczego powinieneś uprawiać pływanie?

Chociaż niby żyjemy według statystyk dłużej, aniżeli nasi przodkowie, to tak czy siak trudno powiedzieć, że po prostu nie skarżymy się na własne zdrowie. Generalnie sytuacja jest taka, iż takie schorzenia, które kiedyś powodowały śmierć, aktualnie są skutecznie leczone. A więc można w sumie powiedzieć, że sporo większa długość życia to tak czy siak nie jest akurat nasza zasługa. Jednak naturalnie ludzie są w stanie dbać o swój organizm! Chociaż oczywiście chyba większość osób tego nie robi.

Jaka winna być i co ma zapewniać fachowa mata to ćwiczenia yogi?

Jeżeli jesteś jedną z tych person, jakie troszczą się o swoje zdrowie w nieco bardziej widoczny wariant niżeli tylko przez codzienne otwieranie i zamykanie swych powiek, być może zaciekawią Ciebie takowe postaci aktywnego spędzania wolnego czasu które nie tylko pomyślnie zadziałają na Twój stan zdrowia fizycznego, lecz również tego duchowego.

W jaki sposób mamy szansę szybko i skutecznie stracić na wadze? Jakie mamy na to sposoby? Co warto polecić?

Każdy chcemy natychmiast i dobrze pozbyć się zbędnych kilogramów - dlatego niezwykle często ludzie sięgają po odżywki na spalenie tkanki tłuszczowej lub decydują się na elementy diety dla sportowców. Część wybierających odżywki może być przekonana, że wystarczy jedynie używać odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej, aby uniknąć zbędnych kilogramów. Kilka osób jest skłonna nawet zapłacić więcej i zaczynać zażywać suplementy diety dla sportowców. Tego rodzaju posunięcia są bardzo niebezpieczne, a niestosowanie się do zaleceń które znajdują się na etykietach ma szansę się niedobrze zakończyć. W dalszym ciągu mogą zdarzyć się przypadki, w których ktoś myśli, że samo zażywanie suplementów może doprowadzić do błyskawicznego schudnięcia.

Latest posts

Zdrowe odżywianie jest modne i korzystne

Dużo więcej wspomina się o tym, że człowiek musi się odżywiać zdrowo, jeść o stałych godzinach oraz konsumować około pięciu dań codziennie, ale jednocześnie w małych ilościach. Takie właśnie odżywianie powinno nam zagwarantować nie tylko niesamowitą figurę, ale również oraz ogromną siłę, jak i zdrowie, którym będziemy mogli radować się do później starości. Mimo wszystko co w takim razie należy spożywać, by naprawdę dobrze się żywić?

Co zrobić aby posiadać estetyczne i śnieżnobiałe uzębienie

Każdy człowiek pragnie posiadać piękne i białe uzębienie. Stan uzębienia jest jednym z kluczowych elementów rozsądzających o wyglądzie, także o zdrowiu całego ustroju. By uśmiech był piękny, oprócz typowego dbania o higienę zębów i jamy ustnej, przynajmniej dwa razy w roku należałoby odwiedzić stomatologa.

Powszechna dostępność medykamentów na najczęstsze przypadłości sprawia, że do lekarza nie chodzimy zbyt często

Spis dolegliwości, które staramy leczyć samodzielnie jest dość długi i bez przerwy się wydłuża. Miesiące, a nawet lata trwa oczekiwanie na wizytę u lekarza. Jeszcze jednym powodem do unikania gabinetów w ośrodkach zdrowia jest niechęć, by tak rzec, ogólnoludzka, do miejsc, które w jakikolwiek sposób łączą się z zastrzykami i innymi bolesnymi zabiegami. A niekiedy dolegliwości możemy wyleczyć samodzielnie, gdyż wcale nie są zagrożeniem dla życia.