Ubezpieczenia sportowe w niebywale małych cenach

Administrowanie działalności sportowo- rekreacyjnej ; relacja z młodymi sportowcami i samodzielna aktywność fizyczna to wielka radość, ale i zobowiązanie. Trener jest odpowiedzialny za zdrowie i życie swoich podopiecznych oraz innych osób, które mogłyby doznać szkody za przyczyną takiej działalności lub aktywności sportowej.

tenis

Autor: Christopher Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkie nieprzyjemne incydenty, następują w najmniej oczekiwanym okresie. Dla osób specjalistycznie uprawiających sporty, urazy mogą na długi okres pozbawić ich możliwości treningu, a nawet być kresem świetlanej kariery. Sportowcy mają jednak sposobność ochrony przed pejoratywnymi skutkami takich sytuacji. Sprawdzonym sposobem na zmniejszenie ryzyka jest ubezpieczenie.

Zainteresował Cię ten artykuł? Będzie nam przyjemnie, jeżeli postawisz na przeczytanie kolejnych. Po prostu kliknij link (https://btune.pl/hamownia-wroclaw-4×4/) i przeloguj się do nowej witryny.

Pewni Sportu to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w ubezpieczeniach dla sportowców – porównaj .

Dysponujemy całym wachlarzem profesjonalnych programów ubezpieczeniowych pasujących do potrzeb sportu:

– dla zaawansowanych;
– amatorskiego;
– profesjonalnego.

Plan ubezpieczenia został przygotowany dla trzech grup osób aktywnych sportowo:

– profesjonalistów; czyli osób mających profesjonalną umowę sportową;
– amatorów; czyli osób trenujących samodzielnie, niezrzeszonych do żadnego klubu sportowego;
– wyczynowców; czyli osób mających uprawnienia do partycypacji w współzawodnictwie sportowym, ( zawodnik musi być zarejestrowany w związku sportowym ) .

Składka ubezpieczeniowa będzie ściśle wyrażona po indywidualnej ocenie ryzyka na podstawie informacji źródłowych zawartych we wniosku ubezpieczeniowym oraz oczekiwanym zakresem oraz stopniem ochrony ubezpieczeniowej.

Sprawdź też:

Sumy polisy oraz świadczeń dopasowujemy do wymagań i stopnia rozwoju sportowego, oraz możliwości pieniężnych sportowców. Wspieramy poszkodowanych na każdym etapie usuwania szkody i pilotujemy proces egzekwowania odszkodowań.

siatkówka

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ubezpieczenie sportowe:

– obejmuje odpowiedzialność cywilną, za szkody, które są związane z prowadzeniem działalności sportowo- rekreacyjnej;
– potęguje Twoją wiarygodność (jeśli jesteś trenerem );
– zapewnia odszkodowanie osobom trzecim, które odniosły kontuzję;
– jest dostosowane do Twoich potrzeb ; za sprawą dodatkowych komentarzy;

Na dodatek:

– składkę możesz zapłacić jednorazowo lub w uzgodnionych ratach;
– dla osób, które podpiszą polisę zbiorową, przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki.

, , , , ,

Related posts

Program pit 2016 możemy sobie znaleźć

Co rok musimy się rozliczać z państwem z tego co zarobiliśmy. Przez to właśnie trzeba się namyślić, czy powinniśmy to robić samemu, czy jednakże przekazać komuś, kto się tym profesjonalnie zajmuje.

Bądź aktywny zimą a więc zadbaj o własne ciało

Zima to okres, w którym możemy się skupić na przygotowaniu naszego naszego organizmu i sylwetki na sezon letni. Któż z nas nie chciałby bowiem pochwalić się na plaży wyrzeźbioną, zadbaną i muskularną sylwetką? Jeżeli pragniemy dobrze wyglądać w okresie letnim, wypada już dzisiaj zacząć od zmiany nawyków żywieniowych, rozplanowanie odpowiedniego treningu oraz zakup wejściówki na basen i siłownię.
Kluczem do sukcesu jeżeli rozważamy jako cel pracę nad ogólną kondycją i świetnie prezentującą się sylwetką jest odpowiednio przygotowany, mocny trening skrojony do naszych możliwości oraz zdrowa i pełnowartościowa dieta.

Skuteczne formy zdobywania środków na biznesowe pomysły, zalety i wady crowdfundingu.

Wiele osób mając świetny pomysł na swój biznes staje przed bardzo dużym problemem, w jaki sposób zdobyć na to środki. Niektórzy inwestują zebrane wcześniej pieniądze lub będą się posiłkować różnego rodzaju kredytami i pożyczkami. Lecz oszczędności niekiedy mogą nie wystarczyć, a pieniądze, które się pożyczy będzie trzeba kiedyś oddać, i to ze sporymi odsetkami.

Korki Nike młodych piłkarzy

Niestrudzona pogoń za ideałem nareszcie dobiegła końca. Zupełnie nowa seria juniorskich korków Nike została zaprojektowana, dla tych którzy kontrolują grę od początkowych minut spotkania do samego końca meczu. Buty piłkarskie Nike Junior posiadają asymetryczny system sznurowania, który tworzy większą strefę uderzenia oraz kontrolowania piłki, zapewniając zabójczą skuteczność gry.

Jak wygląda sprawa z treningiem rano? Co warto wiedzieć o tej tematyce? O jakich sprawach pamiętać, żeby mieć z tego korzyść?

Wiele osób myśli nad sensownością biegania rano. Tak zwany poranny trening ma tylu samo zwolenników, co wrogów. Część więc mówi iż można tak ćwiczyć, a pozostali, że wręcz przeciwnie. Co ciekawe każdy po trochu ma racji. Pamiętajmy, iż każdy z nas jest inny i nie ma jedynej sensownej odpowiedzi, która mówi tak albo nie dla tego typu treningu. Niemniej, warto rozwiać określone niejasności.

Latest posts

Najlepsze metody leczenia wszelakich wad oczu

Zez jest wadą wzroku, która może efektywnie uprzykrzyć życie w wielu płaszczyznach. Specyfika tego schorzenia polega nie na wadzie soczewki czy rogówki jak w pozostałych wadach wzroku, lecz na osłabieniu mięśni oka. Osoby cierpiące na tę przypadłość mogą mieć problemy w uprawianiu sportów, kierowaniu samochodem, a nawet w wybranych miejscach pracy – chociażby w operowaniu maszynami.

Zagrożenia związane z rozwojem technologii

W obecnych czasach zaawansowanych technicznie, cieszymy się dobrodziejstwami bezproblemowej komunikacji. Komputery są z nami na co dzień, a ich odmiany są zaskakujące. Komputerem nie jest już jedynie laptop a tym bardziej pecet stacjonarny. Mieszczą nam się one dziś w kieszeniach czy plecakach, a do ich obsługi nie potrzebujemy nawet myszki, starczy sprawna dłoń, i już mamy dostęp do filmów czy słowa pisanego jak też pozostałych materiałów osobistych lub publikowanych w sieci. Praca zawodowa także bywa prawie nierealna bez udziału komputerów.

Co zrobić, aby ze stanem zdrowia wszystko było w porządku?

Dlaczego polska służba zdrowia ciągle nie satysfakcjonuje? No cóż, przede wszystkim rozchodzi się o to, że jakby nie patrzeć zbyt mało kasy inwestujemy w medycynę. Zapewne wielu internautów odrzeknie, iż przecież płacą sporo składek, zatem nie ma sensu płacić więcej, ponieważ to tak czy siak nic nie da.

Leki, które mają szansę się przydać w wielu sytuacjach, a które da się sprawdzić w aptece internetowej.

Leki, które mogą się przydać na co dzień, a które da się zweryfikować w aptece online to wyjście, które już powszechnie wykorzystuje znacznie więcej osób. Osoby takie wiedzą, iż poprzez to mogą każdorazowo posiadać niezbędne leki przy sobie. W związku z tym także tak ważne jest to, żeby posiadały one te produkty. Apteki działające w trybie internetowym są punktami sprzedaży www, którym można zaufać oraz sprawdząć bezpieczne artykuły lecznicze.

Potrzebny do sterylizacji – sprawdź na ten temat więcej

Jest mnóstwo zawodów, które wymagają najwyższego poziomu higieniczności . Bez niej można doprowadzić do tego, że osoby z którymi weszłoby się w kontakt mogą zostać skażone rożnymi bakteriami. Do zawodów o podwyższonym stopniu dotyczącym higieny zalicza się, jak łatwo się domyślić, profesję lekarza i to bez względu na dziedzinę, w której pracuje. Każdy doktor powinien działać w higienicznych warunkach, a przykładowo lekarze, przeprowadzający operację muszą mieć zdezynfekowane narzędzia i przed rozpoczęciem operacji również odpowiednio się przyszykować.