Masz problem z trzymaniem moczu? Nie załamuj się, istnieje właściwy sposób na te dolegliwości. Zobacz, co to jest

Doskwiera ci problem z nietrzymaniem moczu? Na szczęście jest na to rozwiązanie! Nazywane w ten sposób leczenie laserowe to zabieg, w którym chodzi o fototermiczne kurczenie ścianek pochwy. W czasie takiego zabiegu stosowany jest laser, który wpływa na wzmocnienie powięzi wewnątrz miedniczej a także ścianek pochwy.

rozmowa z lekarzem

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Wspomagany jest także obszar ujścia cewki moczowej. Światło laserowe dobrze pobudza włókna kolagenowe śluzówki, co powoduje, że są namnażane i wzmocnione. W ten sposób przyczynia się do kurczenia tkanek poddanych zabiegowi, co w konsekwencji przyczynia się do tego, że zmniejszony zostaje kąt nachylenia cewki moczowej.

W efekcie odnawiana jest jej zwykła funkcjonalność. Nietrzymanie moczu leczone laserem to zabieg niezwykle skuteczny, z którego korzysta duża liczba ludzi. Zanim rozpocznie się zabieg laserowy, pochwa operowanej, czyli przedsionek, wejście i kanał pochwy muszą by dobrze wyczyszczone oraz zdezynfekowane.

Potem identyczny roztwór dezynfekujący pozostaje osuszony i zlikwidowany z błony śluzowej. Potem wkładamy do pochwy pacjentki wziernik laserowy. Posiada on w swej budowie specjalnąPotem (klikaj)wicę frakcyjnego lasera zrobionym dodatkowo w okrężny adapter. Laser ułatwia z dokładnością naświetlanie przedniej ściany pochwy, z kolei energia w czasie następnych ruchów jest odkładanawzdłuż kanału pochwy.

Operacja leczenia laserem nietrzymania moczu jest zupełnie niegroźny (dowiedz się więcej: Klinika Gyncentrum). To przede wszystkim bardzo niegroźna, ale i nieinwazyjna i najbardziej precyzyjna metoda leczenia tego typu przypadłości. Metoda ta ma w stosunku do pozostałych metod wiele zalet. Jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz komfort, a to jest zapewnione w czasie leczenia laserem. Co więcej, nie jest wymagane znieczulenie, ponieważ leczenie nie boli. Ponadto nie trzeba pozostawać potem w [potem (pozostałe wiadomości)zpital|szpitalu].

lekarz

Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
Po zabiegu masz szansę po prostu wrócić do domu i spędzić resztę dnia całkowicie normalnie, nie zamartwiając się o ból czy inne dolegliwości. O czym warto pamiętać, to możliwe jest występowanie tak zwanego przesięku surowiczego. Nie mam się jednak tym zamartwiać, po prostu poprzez krótki czas do ustąpienia przesięku zaleca się stosowanie wkładek – .

, , , ,

Related posts

W jaki sposób wybrać dobrą aptekę?

Przed tym dylematem staje każdy z nas – i nie jedynie w przypadku, kiedy nagle zachorujemy. Oferta farmaceutyczna jest obecnie niezmiernie bogata.
Niektórzy być może nie przywiązują ogromnej wagi do tego, w jakiej aptece zaopatrują się w lek, lecz może to być ogromny błąd.

Bank spermy wszystko uważnie sprawdza

Jeśli chcemy korzystać z cudzych komórek jajowych, albo z obcej spermy, bo jedynie tak będziemy mieli szansę wypełnić swe plany o dziecku, to powinniśmy zaznaczyć o paru sprawach.

Fizjoterapia – zawód przyszłości!

Fizjoterapia to leczniczy kierunek powiązany z ochroną zdrowia a także przywracaniem straconej sprawności cielesnej osoby chorej. Renoma zawodu fizjoterapeuty rośnie w związku ze zmianami, które zachodzą w naszym społeczeństwie. Powiększająca się średnia długość życia a także ujemne konsekwencje rozwoju cywilizacyjnego powodują, że z roku na rok coraz to sporzej osób potrzebuje szeroko zrozumianej rehabilitacji (w tym zabiegów usprawniających), a również wsparcia w zakresie zdrowego stylu życia oraz podtrzymania sprawności cielesnej i psychicznej.

Sprawna i efektywna sterylizacja butelek dla dzieci

Każda mama dobrze wie, jak znacząca jest prawidłowa higiena malca a także otoczenia, w jakim się ono znajduje. Sterylizowanie butelek to jedna z najistotniejszych rzeczy, jaką trzeba w sposób regularny wykonywać, wszystko po to, żeby butelki były pozbawione jakichkolwiek zarazków, a dziecko mogło pić z czystych butelek.

Latest posts

Skuteczne formy zdobywania środków na biznesowe pomysły, zalety i wady crowdfundingu.

Wiele osób mając świetny pomysł na swój biznes staje przed bardzo dużym problemem, w jaki sposób zdobyć na to środki. Niektórzy inwestują zebrane wcześniej pieniądze lub będą się posiłkować różnego rodzaju kredytami i pożyczkami. Lecz oszczędności niekiedy mogą nie wystarczyć, a pieniądze, które się pożyczy będzie trzeba kiedyś oddać, i to ze sporymi odsetkami.

Bądź aktywny zimą a więc zadbaj o własne ciało

Zima to okres, w którym możemy się skupić na przygotowaniu naszego naszego organizmu i sylwetki na sezon letni. Któż z nas nie chciałby bowiem pochwalić się na plaży wyrzeźbioną, zadbaną i muskularną sylwetką? Jeżeli pragniemy dobrze wyglądać w okresie letnim, wypada już dzisiaj zacząć od zmiany nawyków żywieniowych, rozplanowanie odpowiedniego treningu oraz zakup wejściówki na basen i siłownię.
Kluczem do sukcesu jeżeli rozważamy jako cel pracę nad ogólną kondycją i świetnie prezentującą się sylwetką jest odpowiednio przygotowany, mocny trening skrojony do naszych możliwości oraz zdrowa i pełnowartościowa dieta.

Bank spermy wszystko uważnie sprawdza

Jeśli chcemy korzystać z cudzych komórek jajowych, albo z obcej spermy, bo jedynie tak będziemy mieli szansę wypełnić swe plany o dziecku, to powinniśmy zaznaczyć o paru sprawach.

W jaki sposób wybrać dobrą aptekę?

Przed tym dylematem staje każdy z nas – i nie jedynie w przypadku, kiedy nagle zachorujemy. Oferta farmaceutyczna jest obecnie niezmiernie bogata.
Niektórzy być może nie przywiązują ogromnej wagi do tego, w jakiej aptece zaopatrują się w lek, lecz może to być ogromny błąd.

Sportowa rodzina, to szczęśliwa rodzina!

Wolny czas spędzają na wspólnym joggingu i przy basenach. Dla aktywnej rodziny, weekend przed telewizorem to strata czasu. Dla nich liczy się ruch, a swoim entuzjazmem pragną zarazić swoje latorośle. Ogromne znaczenie ma też należyty wybór dyscypliny sportowej, którą wszyscy będą mogli uprawiać z wielką frajdą. To może być: jazda na rowerze, jazda na rolkach czy piesze wędrówki.