Dzięki GoPro można skutecznie uwieczniać swoje osiągnięcia sportowe

Sport jest zajęciem obfitującym we wrażenia i ciekawym, dostarcza wiele fantastycznych przeżyć. Niektórym ludziom zależy na tym, aby swoje sukcesy sportowe uwieczniać i móc następnie podziwiać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi sportowcami lub po prostu mieć pamiątkę. W takiej chwili idealnie spisują się kamery sportowe. Bywają one dobrym wyborem w wypadku sportów wyczynowych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na bungee.

Taka kamera sprawia, że nagrywanie na przeróżnych wyjazdach jest sporo fajniejsze. Dobrze, to jakie kamerki są moim skromnym zdaniem godne uwagi? To znaczy nie twierdzę, iż jakoś jestem ogromnym ekspertem, jednak uważam, że jestem w stanie zarekomendować coś dobrego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Na początku polecam w szczególności kamerę firmy Sony, lub kamera Gopro 4 Silver. Moim zdaniem sony action cam jest pewnie pod wszystkimi względami kapitalną kamerką. Zabrałem tę kamerkę na wyjazd w góry – chodzenie po pięknych górach z akurat tą kamerką spowodowało, że mam w tej chwili bardzo ładne filmy. Jakość filmu jest naprawdę fenomenalna, coś niesamowitego! Na dźwięk również nie mam najmniejszego prawa narzekać. Co prawda przesadnie tanio to zdecydowanie nie jest, lecz ciężko sądzić, że natrafimy na fajniejszą opcję. Tzn.

Nasz wpis jest naprawdę interesujący? Sądzimy zatem, że spodoba Ci się też autorska strona internetowa (http://www.strefakas.pl/serwis-1/ulga-z-tytueu-zakupu/11/jakie-trzeba-spelnic-warunki–zeby-otrzymac-zwrot-za-zakup-kasy-fiskalnej/), na której jest masę ekstra szczegółów.

kolejny produkt, który chciałbym nieco opisać także jest godny uwagi…

Profesjonaliści są jednakże zgodni, że najlepsze kamery gatunku Point-of-View, produkuje firma GoPro, twórca kamer sportowych z serii Hero. Wydany w roku 2014 model GoPro Hero 4 black odznacza się wybitnymi parametrami, które umieszczają go w samej czołówce. Kamera ta jest dość kosztowna, ale może poszczycić się bardzo świetnymi parametrami użytkowymi, między innymi wysoką prędkością zapisu obrazu w wysokiej jakości, elektroniczną stabilizacją obrazu, Wi-Fi, Bluetooth czy ekranem dotykowym.

, , ,

Related posts

Sportowa rodzina, to szczęśliwa rodzina!

Wolne chwile spędzają na wycieczkach rowerowych i przy basenach. Dla aktywnej rodziny, godziny na kanapie z chipsami w dłoni to strata czasu. Dla nich podstawą jest możliwość uprawiania sportów, a swoim entuzjazmem starają się zarazić swe pociechy. Duże znaczenie ma także trafny wybór dyscypliny sportowej, którą wszyscy będą mogli uprawiać z wielką frajdą. To może być: jazda na rowerze, basen czy piesze wędrówki.

Regularny sport jest istotny dla dobrego zdrowia

Jeśli nie pragniemy posiadać trudów ze stawami, z sztywnym kręgosłupem oraz pragniemy posiadać gwarancję, iż ciągle będziemy mieli wspaniałą kondycję, to z pewnością należy zatroszczyć się o to, byśmy jak najczęściej byli w ruchu oraz by nasze mięśnie nie były nigdy zastane.

Konsumenci wiedzą, na którą markę postawić – opinie

Wybierając płetwy do pływania, każdy pragnie trafić na rewelacyjną jakość oraz niską cenę. Wyjątkowo zestawione materiały, które producenci używają do tworzenia swoich propozycji, wpisują się znakomicie w oczekiwania osób kupujących. Klienci cenią ulubione marki za stałe dostarczanie doskonałej jakości akcesoriów, które służą im doskonale przez długi czas. Warto zawsze zapoznać się przed podjęciem finalnej decyzji o zakupie z bogatym asortymentem producenta, by wybrać dla siebie akcesorium idealne. Oryginalność i prostota mogą iść ręka w rękę.

Prezent z wyższej półki. Co sprezentować dawno niewidzianej osobie?

Kupić fajny i trafiony prezent znajomemu, to prawdziwe wyzwanie. Każdy, kto choć raz chciał to zrobić ten wie, że nie jest to łatwe. Czym dobrze jest się sugerować? Możemy nabyć upominek dla znajomego myśląc o tym, czym trudni się on na co dzień. Można zamówić piękną, skórzaną torbę albo portfel czy wytworny zegarek na rękę.

Jazda rowerem to jeden z sympatyczniejszych sportów

Nie na darmo, jednoślad uważany jest jako zwolennik nie tylko przyrody, ale przede wszystkim smukłej sylwetki, w związku z tym trzeba wykorzystać każdą porę roku i polubić się z jednośladem. Nasz organizm odwzajemni się za zamianę samochodu czy autobusu na rower.

Latest posts

Okulary przeciwsłoneczne w dobrej cenie

Kiedy nadchodzi wiosna, mnóstwo ludzi robi porządki we własnej garderobie. Grube, zimowe okrycia oraz swetry chowamy w głąb szafy, robiąc miejsce lżejszym ciuchom. Organizujemy inwentaryzacje letniego obuwia, niekiedy okazuje się, że musimy kupić dodatkową parę.

Pomyślmy w jaki sposób poprawić własne zdrowie

Corporate wellness jest znacznie częściej stosowane

Można stwierdzić, że im więcej pracujemy zawodowo, tym ciężej jest nam znaleźć czas na odpowiednie zadbanie o własne zdrowie. Przez to właśnie coraz częściej obywatele decydują się na używanie z usługi corporate wellness, gdzie odnajdą wiele ważnych rad odnośnie tego, co zrobić żeby ulepszyć swoją kondycję oraz radować się wspaniałym zdrowiem. Niesamowite w tym wszystkim jest to, że znajdziemy tutaj nie tylko właściwe ćwiczenia fizyczne, które nie zajmują wiele czasu, a równocześnie przynoszą wspaniałe efekty, ale także mamy szansę się zetknąć z treningiem umysłu, gdyż wiemy, że na dobre zdrowie wpływ posiada także nasza psychika, a zmęczony umysł nie będzie służył niczemu właściwemu.

Świeży look na wiosenne dni z soczewkami kontaktowymi

Jeżeli cierpimy na problemy z oczami, bądź też są dni, kiedy po prostu nie pasują nam okulary korekcyjne, warto przemyśleć sprawę soczewek. Walory płynące z takiego rozwiązania bywają ogromne, ale również bardzo prozaiczne. Weźmy pod uwagę, że szkła kontaktowe to wyjątkowa szansa na kontrolowaną zmianę image'u.