Wszystko o magicznym miejscu na kobiecych ciałach, technika powiększania punktu G.

Satysfakcja z życia seksualnego może być uzależniona od ogromnej ilości najróżniejszych czynników, mających wpływ na to, w jaki sposób panie odczuwają bodźce i na nie reagują. Jednym z nich jest tak zwany punkt G, uważany za jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele kobiet.

gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Wokół tego miejsca przez wiele lat powstało mnóstwo mitów i legend, wiele osób wręcz twierdzi że go nie ma, i rzeczywiście do dnia dzisiejszego wśród ginekologów toczą się dyskusje o to, gdzie on się ma dokładnie znajdować. Większość twierdzi, że punkt ten zlokalizowany jest na przedniej ściance pochwy, około pięciu centymetrów od jej początku i jest rozmiarów niedużego guzika.

Jest on bardzo dobrze unerwiony, ponieważ w tym właśnie miejscu stykają się końcówki nerwów czuciowych, z tego też powodu jego właściwe stymulowanie doprowadzić może do orgazmu. Niestety nie jest tak u wszystkich kobiet, bo wtedy raczej by nie było tak licznych problemów z uzyskaniem rozkoszy w łóżku, znajdują się jednak metody na to, aby po pierwsze nauczyć się go odpowiednio stymulować, a po drugie zwiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z popularnych obecnie zabiegów, który wykonuje coraz więcej kobiet chcących czerpać odpowiednio dużo przyjemności ze zbliżeń, jest powiększenie punktu g (polecana strona). Ten właśnie zabieg jest zwłaszcza zalecany kobietom, jakie mają kłopoty z osiągnięciem orgazmu albo nie odczuwają bodźców tak jak by chciały. W największym skrócie polega on na wstrzyknięciu w przednią ściankę pochwy niedużej ilości wypełniającej tkankę substancji.czytaj wpis Rower Crossowy Rower Crossowy

zabieg chirurgiczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej jest ona oparta na kwasach hialuronowych, lecz czasami wykorzystuje się kolagen albo otrzymany z ciała kobiety naturalny tłuszcz. W wyniku takiego zabiegu przednia ścianka pochwy jest wyeksponowana i przez to znacznie bardziej wrażliwa na stymulację. Wszystko odbywa się w miejscowej narkozie i trwa niewiele ponad kwadrans, i już po paru godzinach można wypróbować jego działanie. Cena takiego zabiegu wynosi około półtora tysiąca złotych, a jego rezultaty mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat, po upływie tego czasu można go powtórzyć.

, , , , ,

Related posts

Kosmetoginekologia to dział chirurgii plastycznej, która coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku.

Obecnie dorosłe kobiety mają większą wiedzę na temat swojego ciała i chcą dobrze się czuć i wyglądać w bez względu na wiek. Życie intymne to sfera, która ma duże znacznie jeśli chodzi o samoocenę, dlatego wiele kobiet decyduje wizycie w renomowanej klinice w celu przeprowadzenia zabiegu okolic intymnych.
Kobiety zgłaszają się do chirurga plastycznego z różnych przyczyn. Najczęściej jednak ciało kobiety zmienia się po urodzeniu dziecka. Zwłaszcza po kilku więcej niż jednym porodzie naturalnym zdarza się, że mięśnie pochwy są rozciągnięte, co często negatywnie wpływa na jakość życia seksualnego. Mimo że wiele pacjentek odczuwa podobne dolegliwości, to jednakże niewiele z nich zgłasza się z tym do właściwego lekarza.

Centrum okulistyczne Śląsk przyjmie ludzi w każdym wieku

Czy zaznaczymy jak dbać o oczy?
Oczy okazują się być jednym z najistotniejszych naszych narządów, przez to tak ważne będzie to, aby dobrze o nie troszczyć się, tak by posiadać świadomość, że będą nam przez spory okres odpowiednio służyć. dlatego także tak ważne jest to, aby poddawać się wcześniejszym testom, tak by od razu wychwycić, jeśli będzie się z nimi działo coś niewłaściwego.

Hotel polanica zdrój

Motywów, dla których wybieramy w drogę jest sporo. Można by nawet stwierdzić, że każdy ma odmienny powód. Bo oczywiście niektórzy wyjeżdżają do nowej pracy, ale każdy do innej, a nawet, jeżeli do tej samej to na różne stanowiska itp.

Z nami odnajdziesz dobrego okulistę w Warszawie

Dzisiaj dużo osób mierzy się z trudnościami ze wzrokiem. Kiedy zastanowimy się nad tym głębiej może wówczas okazać się, że dalekowzroczność to choroba obecnych czasów. Nie da się zaprzeczyć, że wiele czasu spędzamy przed komputerem – zarówno w pracy jak i w domu – w związku z czym mnóstwo osób musi nosić okulary.

Masaż biurowy w pracy – jak wygląda oraz jakie są jego korzyści?

Czy słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak masaż w pracy? Masaż biurowy w pracy staje się obecnie coraz popularniejszy oraz proponuje go niezmiernie sporo firm posiadających w swojej ofercie różnorodne aplikacje medyczne, warsztaty czy także inne programy profilaktyczne powiązane ze zdrowiem.

Latest posts

Buty air max będą bardzo wygodne

Kiedy pragniemy uprawiać jakiś sport musimy przyłożyć wszystkich sił, żeby mieć do tego właściwy strój. Im będzie nam lepiej, tym chętniej będziemy trenować, a co się z tym łączy, tym lepsze rezultaty tych ćwiczeń będziemy mieli szansę obserwować. Przez to właśnie chcąc uprawiać sport powinniśmy zaopatrywać się w buty air max, które mają grubą podeszwę oraz będą wyższe przy kostce, więc dadzą nam pewność, że podczas biegania będzie nam wygodnie oraz nie będziemy musieli obawiać się, że skręcimy sobie kostkę. Co więcej takie buty są dobrze ukształtowane, tak żeby każdy nasz krok jak najmniej obciążał nasze stawy, co również przełoży się na nasze zdrowie.

Obuwie wizytówką mężczyzn. A co o Tobie szepcą Twoje buty?

Mężczyźni, podobnie jak kobiety, poddawani są obecnie zdecydowanie większej presji atrakcyjności wizualnej. Wymaga się od nich dbania o ciało i odpowiedniego stroju. Jednym z najistotniejszych elementów męskiego stroju są zdecydowanie stosownie dobrane buty.