Wszystko o magicznym miejscu na kobiecych ciałach, technika powiększania punktu G.

Satysfakcja z życia seksualnego może być uzależniona od ogromnej ilości najróżniejszych czynników, mających wpływ na to, w jaki sposób panie odczuwają bodźce i na nie reagują. Jednym z nich jest tak zwany punkt G, uważany za jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele kobiet.

gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Wokół tego miejsca przez wiele lat powstało mnóstwo mitów i legend, wiele osób wręcz twierdzi że go nie ma, i rzeczywiście do dnia dzisiejszego wśród ginekologów toczą się dyskusje o to, gdzie on się ma dokładnie znajdować. Większość twierdzi, że punkt ten zlokalizowany jest na przedniej ściance pochwy, około pięciu centymetrów od jej początku i jest rozmiarów niedużego guzika.

Jest on bardzo dobrze unerwiony, ponieważ w tym właśnie miejscu stykają się końcówki nerwów czuciowych, z tego też powodu jego właściwe stymulowanie doprowadzić może do orgazmu.

Dodatkowe fakty o tej tematyce pozyskasz w różnych serwisach, ale znacząca witryna (https://www.svr.sklep.pl/category/HYDRACID-258193) jest jedynie jedna! Zweryfikuj

Niestety nie jest tak u wszystkich kobiet, bo wtedy raczej by nie było tak licznych problemów z uzyskaniem rozkoszy w łóżku, znajdują się jednak metody na to, aby po pierwsze nauczyć się go odpowiednio stymulować, a po drugie zwiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z popularnych obecnie zabiegów, który wykonuje coraz więcej kobiet chcących czerpać odpowiednio dużo przyjemności ze zbliżeń, jest powiększenie punktu g (polecana strona). Ten właśnie zabieg jest zwłaszcza zalecany kobietom, jakie mają kłopoty z osiągnięciem orgazmu albo nie odczuwają bodźców tak jak by chciały. W największym skrócie polega on na wstrzyknięciu w przednią ściankę pochwy niedużej ilości wypełniającej tkankę substancji.czytaj wpis Rower Crossowy Rower Crossowy

zabieg chirurgiczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej jest ona oparta na kwasach hialuronowych, lecz czasami wykorzystuje się kolagen albo otrzymany z ciała kobiety naturalny tłuszcz. W wyniku takiego zabiegu przednia ścianka pochwy jest wyeksponowana i przez to znacznie bardziej wrażliwa na stymulację. Wszystko odbywa się w miejscowej narkozie i trwa niewiele ponad kwadrans, i już po paru godzinach można wypróbować jego działanie. Cena takiego zabiegu wynosi około półtora tysiąca złotych, a jego rezultaty mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat, po upływie tego czasu można go powtórzyć.

, , , , ,

Related posts

W jaki sposób wybrać dobrą aptekę?

Przed tym dylematem staje każdy z nas – i nie jedynie w przypadku, kiedy nagle zachorujemy. Oferta farmaceutyczna jest obecnie niezmiernie bogata.
Niektórzy być może nie przywiązują ogromnej wagi do tego, w jakiej aptece zaopatrują się w lek, lecz może to być ogromny błąd.

Bank spermy wszystko uważnie sprawdza

Jeśli chcemy korzystać z cudzych komórek jajowych, albo z obcej spermy, bo jedynie tak będziemy mieli szansę wypełnić swe plany o dziecku, to powinniśmy zaznaczyć o paru sprawach.

Fizjoterapia – zawód przyszłości!

Fizjoterapia to leczniczy kierunek powiązany z ochroną zdrowia a także przywracaniem straconej sprawności cielesnej osoby chorej. Renoma zawodu fizjoterapeuty rośnie w związku ze zmianami, które zachodzą w naszym społeczeństwie. Powiększająca się średnia długość życia a także ujemne konsekwencje rozwoju cywilizacyjnego powodują, że z roku na rok coraz to sporzej osób potrzebuje szeroko zrozumianej rehabilitacji (w tym zabiegów usprawniających), a również wsparcia w zakresie zdrowego stylu życia oraz podtrzymania sprawności cielesnej i psychicznej.

Sprawna i efektywna sterylizacja butelek dla dzieci

Każda mama dobrze wie, jak znacząca jest prawidłowa higiena malca a także otoczenia, w jakim się ono znajduje. Sterylizowanie butelek to jedna z najistotniejszych rzeczy, jaką trzeba w sposób regularny wykonywać, wszystko po to, żeby butelki były pozbawione jakichkolwiek zarazków, a dziecko mogło pić z czystych butelek.

Latest posts

Skuteczne formy zdobywania środków na biznesowe pomysły, zalety i wady crowdfundingu.

Wiele osób mając świetny pomysł na swój biznes staje przed bardzo dużym problemem, w jaki sposób zdobyć na to środki. Niektórzy inwestują zebrane wcześniej pieniądze lub będą się posiłkować różnego rodzaju kredytami i pożyczkami. Lecz oszczędności niekiedy mogą nie wystarczyć, a pieniądze, które się pożyczy będzie trzeba kiedyś oddać, i to ze sporymi odsetkami.

Bądź aktywny zimą a więc zadbaj o własne ciało

Zima to okres, w którym możemy się skupić na przygotowaniu naszego naszego organizmu i sylwetki na sezon letni. Któż z nas nie chciałby bowiem pochwalić się na plaży wyrzeźbioną, zadbaną i muskularną sylwetką? Jeżeli pragniemy dobrze wyglądać w okresie letnim, wypada już dzisiaj zacząć od zmiany nawyków żywieniowych, rozplanowanie odpowiedniego treningu oraz zakup wejściówki na basen i siłownię.
Kluczem do sukcesu jeżeli rozważamy jako cel pracę nad ogólną kondycją i świetnie prezentującą się sylwetką jest odpowiednio przygotowany, mocny trening skrojony do naszych możliwości oraz zdrowa i pełnowartościowa dieta.

Bank spermy wszystko uważnie sprawdza

Jeśli chcemy korzystać z cudzych komórek jajowych, albo z obcej spermy, bo jedynie tak będziemy mieli szansę wypełnić swe plany o dziecku, to powinniśmy zaznaczyć o paru sprawach.

W jaki sposób wybrać dobrą aptekę?

Przed tym dylematem staje każdy z nas – i nie jedynie w przypadku, kiedy nagle zachorujemy. Oferta farmaceutyczna jest obecnie niezmiernie bogata.
Niektórzy być może nie przywiązują ogromnej wagi do tego, w jakiej aptece zaopatrują się w lek, lecz może to być ogromny błąd.

Sportowa rodzina, to szczęśliwa rodzina!

Wolny czas spędzają na wspólnym joggingu i przy basenach. Dla aktywnej rodziny, weekend przed telewizorem to strata czasu. Dla nich liczy się ruch, a swoim entuzjazmem pragną zarazić swoje latorośle. Ogromne znaczenie ma też należyty wybór dyscypliny sportowej, którą wszyscy będą mogli uprawiać z wielką frajdą. To może być: jazda na rowerze, jazda na rolkach czy piesze wędrówki.