Wszystko o magicznym miejscu na kobiecych ciałach, technika powiększania punktu G.

Satysfakcja z życia seksualnego może być uzależniona od ogromnej ilości najróżniejszych czynników, mających wpływ na to, w jaki sposób panie odczuwają bodźce i na nie reagują. Jednym z nich jest tak zwany punkt G, uważany za jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele kobiet.

gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Wokół tego miejsca przez wiele lat powstało mnóstwo mitów i legend, wiele osób wręcz twierdzi że go nie ma, i rzeczywiście do dnia dzisiejszego wśród ginekologów toczą się dyskusje o to, gdzie on się ma dokładnie znajdować. Większość twierdzi, że punkt ten zlokalizowany jest na przedniej ściance pochwy, około pięciu centymetrów od jej początku i jest rozmiarów niedużego guzika.

Jest on bardzo dobrze unerwiony, ponieważ w tym właśnie miejscu stykają się końcówki nerwów czuciowych, z tego też powodu jego właściwe stymulowanie doprowadzić może do orgazmu.

Jeśli zaintrygowała Cię przedstawiana w tym poście tematyka, zobacz treść na stronie, którą zapewne także uznasz za pomocną.

Niestety nie jest tak u wszystkich kobiet, bo wtedy raczej by nie było tak licznych problemów z uzyskaniem rozkoszy w łóżku, znajdują się jednak metody na to, aby po pierwsze nauczyć się go odpowiednio stymulować, a po drugie zwiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z popularnych obecnie zabiegów, który wykonuje coraz więcej kobiet chcących czerpać odpowiednio dużo przyjemności ze zbliżeń, jest powiększenie punktu g (polecana strona). Ten właśnie zabieg jest zwłaszcza zalecany kobietom, jakie mają kłopoty z osiągnięciem orgazmu albo nie odczuwają bodźców tak jak by chciały. W największym skrócie polega on na wstrzyknięciu w przednią ściankę pochwy niedużej ilości wypełniającej tkankę substancji.

zabieg chirurgiczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej jest ona oparta na kwasach hialuronowych, lecz czasami wykorzystuje się kolagen albo otrzymany z ciała kobiety naturalny tłuszcz. W wyniku takiego zabiegu przednia ścianka pochwy jest wyeksponowana i przez to znacznie bardziej wrażliwa na stymulację. Wszystko odbywa się w miejscowej narkozie i trwa niewiele ponad kwadrans, i już po paru godzinach można wypróbować jego działanie. Cena takiego zabiegu wynosi około półtora tysiąca złotych, a jego rezultaty mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat, po upływie tego czasu można go powtórzyć.

, , , , ,

Related posts

Pomoc psychologiczna na terenie Katowic w jaki sposób szukać ?

W obecnych czasach istnieje większa świadomość tego jak ważne jest zdrowie psychiczne. Obecnie nie wstydzimy się tego, że idziemy do psychologa, bo dobrze wiemy, że może on pomóc nam poukładać sobie życie tak, by dobrze nam się żyło. Tak, więc naprawdę dobrze zainteresować się swoim zdrowiem psychicznym. Bo czasem wizyta u psychologa może rzeczywiście bardzo pomóc. Bardzo popularne jest poradnictwo psychologiczne w Katowicach. Jednak nie tylko w Katowicach.

Czy korzystnie jest kupować w aptece online?

Apteki internetowe – jak wszystkie inne typy sklepów online – mają swoje plusy i minusy. Wszystko uzależnione jest od tego, jakiego typu produktów potrzebujemy. Jeżeli sprawa nie jest pilna, niewątpliwie warto przejrzeć asortyment dostępny w internecie.

Profesjonalny logopeda wspomoże wyleczyć nawet najtrudniejsze wady mowy

Jak znakomicie wiadomo teraz ludzie muszą być coraz lepsi, żeby móc prawidłowo funkcjonować w życiu. Na nieszczęście w wielu przypadkach zdarzają się przeróżnego rodzaju uszkodzenia, które mogą spowodować, iż będzie się dużo gorzej działało w tego typu rzeczach, jak choćby w kontaktach międzyosobowych oraz pozyskiwaniu roboty.

Latest posts

Kompleksowe świadczenia medyczne w krajowych sanatoriach.

Krajowe sanatoria to obiekty unowocześnione, w pełni przystosowane do norm międzynarodowych. Są to lecznice, w jakich można oczekiwać na spory zakres zabiegów. Takie kompleksowe świadczenia medyczne w krajowych ośrodkach rehabilitacyjnych powodują, że pojawia się w nich coraz więcej pacjentów.

Szukasz prezentu dla swojego faceta? W chwili obecnej innowacyjne gadżety są na topie!

W chwili obecnej zdecydowanie więcej ludzi decyduje się na kupno użytecznych i rzeczowych niespodzianek. Wiadomo, że coś takiego jest dużo droższe, jednakże może przynieść prawdziwą przyjemność obdarowywanej osobie. Dlatego też, jeżeli wyszukujesz wymarzonego upominku dla swojego współmałżonka to winnaś zdecydować się na zakup jakiegoś innowacyjnego gadżetu.

Zdrowe odżywianie jest modne i korzystne

Dużo więcej wspomina się o tym, że człowiek musi się odżywiać zdrowo, jeść o stałych godzinach oraz konsumować około pięciu dań codziennie, ale jednocześnie w małych ilościach. Takie właśnie odżywianie powinno nam zagwarantować nie tylko niesamowitą figurę, ale również oraz ogromną siłę, jak i zdrowie, którym będziemy mogli radować się do później starości. Mimo wszystko co w takim razie należy spożywać, by naprawdę dobrze się żywić?

Co zrobić aby posiadać estetyczne i śnieżnobiałe uzębienie

Każdy człowiek pragnie posiadać piękne i białe uzębienie. Stan uzębienia jest jednym z kluczowych elementów rozsądzających o wyglądzie, także o zdrowiu całego ustroju. By uśmiech był piękny, oprócz typowego dbania o higienę zębów i jamy ustnej, przynajmniej dwa razy w roku należałoby odwiedzić stomatologa.