Dzięki postępowi ginekologii estetycznej, poprawianie miejsc intymnych, z tabu z wolna zmienia się w praktykę

Piękno odkrywamy w sobie na wiele możliwości – poprzez uczucie miłości, spełnienie zawodowe, pasje, pomaganie innym, czy wreszcie poprzez dbanie o swój wygląd. Tylko równowaga pomiędzy pięknem wewnętrznym i zewnętrznym, pozwoli poczuć się całkowicie atrakcyjnymi kobietami.

Modelka z pięknie ułożonymi włosami

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak czasem pojawiają się braki, które nie dopuszczają w pełni cieszyć się życiem. Na ratunek przychodzi ginekologia estetyczna (ginekologia estetyczna w katowicach gyncentrum). Dawniej kobiety nie miały dokąd się udać by zwrócić się z zagadnieniami niesymetrycznych, przerośniętych warg sromowych, kwestią rozciągniętych ścian pochwy, czy utrapieniem braku sprężystości i zbyt niskiego poziomu wilgotności pochwy. Teraz każdy taki problem można rozwiązać dzięki nieskomplikowanym i niebolesnym zabiegom.

Ginekologia plastyczna, zajmuje się poprawą powierzchowności i funkcji żeńskich narządów płciowych. Ginekologia estetyczna oferuje kilkadziesiąt zabiegów, które w Polsce przeprowadza się od paru lat. Jedne mają na celu usunięcie wad powstałych w trakcie porodu albo po porodzie, inne mają na celu usunięcie wad które pojawiły się w sytuacji zmniejszenia ilości hormonów żeńskich w trakcie klimakterium. Spośród zabiegów ginekologii kosmetycznej, są m.in. waginoplastykę, która polega na przywróceniu pochwie odpowiedniej elastyczności, labioplastykę, czyli plastykę warg sromowych, hymenoplastykę – rekonstrukcję błony dziewiczej, hymenotomię – usunięcie błony dziewiczej, liporedukcję okolic intymnych – odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego oraz usunięcie wad rozwojowych narządów płciowych.

Modelka

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Popularnym i coraz częściej praktykowanym zabiegiem jest plastyka warg sromowych mniejszych (klik). Świadczona jest u kobiet z przerostem albo deformacją warg sromowych.

Nie ociągaj się – czytaj informacje o temacie, który tu omówiliśmy. Sporo informacji znajdziesz w tekście dołączonym pod poniższym linkiem.

Zwyczajowo uznawana za zachciankę, ale u sporej liczby kobiet bardzo często jest to przyczyna dolegliwości bólowych, nawracających stanów zapalnych czy też problemów ze współżyciem. To nierzadki kłopot, natury nie tylko estetycznej – wystające wargi sromowe powodują otarcia, szczególnie w czasie chodzenia czy też uprawiania sportu. Przeprowadzane są także zabiegi mające zwiększyć doznania seksualne, jak np. clitoroplastyka, czyli wyeksponowanie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki albo wstrzykiwanie wypełniaczy, np. tłuszczu własnego pacjentki lub pochodnej kwasu hialuronowego, w miejsce hipotetycznego punktu G.

, , ,

Related posts

Czemu w w tym momencie warto jest sprawdzać lekarstwa dostępne bez recepty w internecie

Większość osób może obecnie zadawać sobie zapytania jak obecnie wybrać lekarstwa? Wydaje się, że w dzisiejszych czasach kupno potrzebnych medykamentów może spowodować problem, najczęściej ludziom starszym, oraz tym, które nie mają zbyt wielu pieniędzy. Głównymi trudnościami okazuje się tutaj mały komfort rozmaitych aptek, słaba dostępność rozmaitych leków no a, także z oczywistych względów ich cena. Wyjściem alternatywnym dla stania w kolejkach do aptek i płacenia krocie za leki okazuje się obecnie skorzystanie z serwisów internetowych proponujących przeróżne leki bez recepty. Dzięki nim można nie stracić zbyt wiele czasu na czasochłonne przeglądanie wszystkich półek z asortymentem, lub na pytanie sprzedawców O konkretne leki, wszystko jest tu bowiem bardzo klarowne. Na takich ciekawych serwisach da się zwykle zapoznać się z wiedzą o chociażby pigułkach, suplementach diety, pieluchomajtkach, a również sporo innych lekarstw.

Na czym polega labioplastyka?

Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających codziene funkcjonowania, a ponadto ze względu na nieestetyczny wygląd często prowadzą do kompleksów oraz intymnych problemów dotyczących współżycia.

Co zrobić, aby ze stanem zdrowia wszystko było w porządku?

Dlaczego polska służba zdrowia ciągle nie satysfakcjonuje? No cóż, przede wszystkim rozchodzi się o to, że jakby nie patrzeć zbyt mało kasy inwestujemy w medycynę. Zapewne wielu internautów odrzeknie, iż przecież płacą sporo składek, zatem nie ma sensu płacić więcej, ponieważ to tak czy siak nic nie da.

Co jeść aby pozbyć się niechcianych kilogramów? Imponujące właściwości czereśni zapewniające oczekiwane rezultaty.

Chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów musimy przede wszystkim zatroszczyć się odpowiednią dietę, gwarantującą zarówno lekkie, jak również pożywne posiłki. Należy też pamiętać, iż podczas odchudzania musimy wystrzegać się wszystkich słodyczy, które możemy zamienić na pyszne warzywa oraz owoce. Świetnym sposobem jest spożywanie dużej ilości czereśni, ponieważ są one nie tylko smaczne, ale również skutecznie wpływają na proces odchudzania.

W jaki sposób wygląda fachowa kuracja w ośrodku leczenia nałogów?

Czasem pojawiają się okoliczności, gdy w naszym normalnym oraz uregulowanym funkcjonowaniu zdarza się coś, co zakłóca naszą psychiczną harmonię. W takich sytuacjach czasami pragniemy sobie pomóc przy użyciu różnych tak zwanych używek, zatem np. alkoholu czy też tzw. twardych narkotyków.

Latest posts

Najlepsze metody leczenia wszelakich wad oczu

Zez jest wadą wzroku, która może efektywnie uprzykrzyć życie w wielu płaszczyznach. Specyfika tego schorzenia polega nie na wadzie soczewki czy rogówki jak w pozostałych wadach wzroku, lecz na osłabieniu mięśni oka. Osoby cierpiące na tę przypadłość mogą mieć problemy w uprawianiu sportów, kierowaniu samochodem, a nawet w wybranych miejscach pracy – chociażby w operowaniu maszynami.

Zagrożenia związane z rozwojem technologii

W obecnych czasach zaawansowanych technicznie, cieszymy się dobrodziejstwami bezproblemowej komunikacji. Komputery są z nami na co dzień, a ich odmiany są zaskakujące. Komputerem nie jest już jedynie laptop a tym bardziej pecet stacjonarny. Mieszczą nam się one dziś w kieszeniach czy plecakach, a do ich obsługi nie potrzebujemy nawet myszki, starczy sprawna dłoń, i już mamy dostęp do filmów czy słowa pisanego jak też pozostałych materiałów osobistych lub publikowanych w sieci. Praca zawodowa także bywa prawie nierealna bez udziału komputerów.

Co zrobić, aby ze stanem zdrowia wszystko było w porządku?

Dlaczego polska służba zdrowia ciągle nie satysfakcjonuje? No cóż, przede wszystkim rozchodzi się o to, że jakby nie patrzeć zbyt mało kasy inwestujemy w medycynę. Zapewne wielu internautów odrzeknie, iż przecież płacą sporo składek, zatem nie ma sensu płacić więcej, ponieważ to tak czy siak nic nie da.

Leki, które mają szansę się przydać w wielu sytuacjach, a które da się sprawdzić w aptece internetowej.

Leki, które mogą się przydać na co dzień, a które da się zweryfikować w aptece online to wyjście, które już powszechnie wykorzystuje znacznie więcej osób. Osoby takie wiedzą, iż poprzez to mogą każdorazowo posiadać niezbędne leki przy sobie. W związku z tym także tak ważne jest to, żeby posiadały one te produkty. Apteki działające w trybie internetowym są punktami sprzedaży www, którym można zaufać oraz sprawdząć bezpieczne artykuły lecznicze.

Potrzebny do sterylizacji – sprawdź na ten temat więcej

Jest mnóstwo zawodów, które wymagają najwyższego poziomu higieniczności . Bez niej można doprowadzić do tego, że osoby z którymi weszłoby się w kontakt mogą zostać skażone rożnymi bakteriami. Do zawodów o podwyższonym stopniu dotyczącym higieny zalicza się, jak łatwo się domyślić, profesję lekarza i to bez względu na dziedzinę, w której pracuje. Każdy doktor powinien działać w higienicznych warunkach, a przykładowo lekarze, przeprowadzający operację muszą mieć zdezynfekowane narzędzia i przed rozpoczęciem operacji również odpowiednio się przyszykować.